instalacje sanitarne wrocław
 
 
  O NAS 
Eltechma Instalacje Sp. z o.o. to firma wykonawczo – projektowa branży instalacji sanitarnych.

Od początku działalności – 2003 roku podążała wyznaczoną ścieżką rozwoju, realizując politykę ukierunkowaną na  profezjonalizm w realizacji inwestycji oraz umacnianie pozycji na rynku poprzez zwiększenie satysfakcji Klientów. Zakresem swojej działalności obejmuje obszar całego kraju. Współpracujemy z PPM ELTechma Sp. z o.o. z Rzeszowa

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu  oraz  projektowaniu instalacji sanitarnych pozwoliło  nam na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku. Wykonujemy instalacje sanitarne dla  dużych obiektów użyteczności publicznej, usługowych oraz przemysłowych jako Generalny Wykonawca jak również wykonujemy kompleksowo instalacje dla Klientów Indywidualnych. Lista obiektów, przy realizacji których uczestniczyliśmy znajduje się w zakładce REALIZACJE. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami budowlanymi na rynku ogólnopolskim.

Zespół

Firmę   tworzy   dynamiczny  i doświadczony   zespół  specjalistów.  Stale  poszerzamy  swoją  wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Kompleksowa obsługa klientów

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę Klienta w zakresie wykonastwa i projektowania instalacji sanitarnych jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Celem naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie Klienta, które staramy się zagwarantować poprzez zapewnienie profesjonalnego i kompetentnego przeprowadzenia prac budowlanych jak również jakościowego oraz terminowego wykonywania robót. Dążymy do stałego poszerzenia grona naszych Klientów, a także do zwiększenia satysfakcji Klientów z naszych usług. 
 

Start  |  O nas  |  Oferta  |  Aktualności  |  Realizacje  |  Certyfikaty  |  Kariera  |  Kontakt © Eltechma Instalacje 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio