instalacje sanitarne wrocław
 
 
 AKTUALNOŚCI 

IV kwartał 2016
Pracowity koniec roku w Eltechma Instalacje.
Koniec roku to tradycyjnie dla wielu firm czas podsumowań. W naszej firmie jednak, z uwagi na ciągle otwarte inwestycje i intensywnie prowadzone prace, na podsumowania z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Z sukcesem w ostatnim czasie do użytku oddane zostało OH Kino w Mysłowicach. W dalszym ciągu pracujemy na obiektach Mercedes we Wrocławiu oraz Biurowiec i Hala WH7 w Modlniczce k. Krakowa.

Dwa nowe projekty: salon Mercedes we Wrocławiu oraz hala WH7 w Modlniczce k. Krakowa.
Eltechma Instalacje Sp. z o.o. podpisała umowę z firmą Erbud na wykonanie instalacji sanitarnych wewnętrznych w ramach rozbudowy budynku stacji obsługi samochodów ciężarowych w salonie samochodowym MERCEDES.

Drugim otrzymanym zleceniem jest wykonanie instalacji sanitarnych wewnętrznych w ramach przebudowy Hali WH7 dla potrzeb produkcji komponentów polimerowych w Modlniczce k. Krakowa. Zleceniodawcą jest firma EKOSYSTEM Sp. z o.o.

Nowe zlecenia od firm, które obdarzają nas zaufaniem już nie pierwszy raz, cieszą tym bardziej, że potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Mamy nadzieję, że współpraca będzie układała się pomyślnie, tak jak do tej pory.


Sukces badmintonisty - Pawła Prądzyńskiego podczas zawodów w Izraelu.
Dwa srebrne medale zdobyte przez reprezentanta SKS Matchpoint Ślęza Pawła Prądzyńskiego to zdecydowanie jego największy sukces na zawodach tej rangi.
Z dumą patrzymy na co raz to lepsze wyniki zawodnika i nadal mocno wspieramy go w rozwoju swocih sportowych pasji.
Jednocześnie wszystkich fanów Pawła zapraszamy do lektury do informatora sportowego: http://sportowiec.info/index.php/2016/11/08/dwa-srebrne-medale-pradzinskiego-w-izraelu/


Budowa budynku biurowego przy hali magazynowej w gminie Wielka Wieś m. Modlniczki.

Ostatnim projektem realizowanym wspólnie z firmą EKOSYSTEM z Krakowa była budowa kina w Lesznie (rok 2012). Tym razem na zlecenie firmy EKOSYSTEM, we wrześniu b.r. Eltechma Instalacje Sp. z o.o. rozpoczęła prace obejmujące budowę instalacji wewnętrznych w nowopowstjącym budynku biurowym przy hali magazynowej w miejscowości Modlniczki.
Adres: gmina Wielka Wieś, miejscowość Modlniczki
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, w tym: wentylację, klimatyzację, instalację wodociągową, kanalizacyjną i hydrantową.
Generalny Wykonawca: Ekosystem
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2016r.
Planowany termin zakończenia: listopad 2016r.

 
I, II i III kwartał 2016
OH Kino Mysłowice - nowa inwestycja, w której uczestniczy Eltechma Instalacje Sp. z o.o.
Od września ubiegłego roku w Mysłowicach trwają prace budowy Centrum Handlowego Quick Park. Obecnie powstaje równiez OH Kino, gdzie Eltechma Instalacje Sp. z o.o. otrzymała zlecenie wykonania prac instalacyjnych.
Adres: ul. Katowicka/Obrzeżna Mysłowice
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, w tym: wentylację, klimatyzację, biały montaż, instalację wodociągową i kanalizacyjną. 
Generalny Wykonawca: AMB GROUP POLSKA Sp. z o.o.
Termin rozpoczęcia: sierpień 2016r.
Planowany termin zakończenia: listopad 2016r.
          
                     

Eltechma Instalacje Sp. z o.o. wspiera sportowców.

Nie od dziś jesteśmy zaangażowani w działania promujące sport, jednak szczególnie mocno kibicujemy badmintomistom i tenisistom. W tym roku, w dniach 20-22 maja, mogliśmy być świadkami rozgrywek sportowych, organizowanych na Hali Widowiskowo - Sportowej w Kobierzycach w ramach Indywidulanych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych U-13 w badmintonie. 


Niezwykle uważnie przyglądamy się sukcesom sportowym Pawła Prądzyńskiego, zawodnika walczącego o tytuł Mistrza Polski w Badmintonie.

Następna inwestycja we Wrocławiu z naszym udziałem!

Eltechma Instalacje Sp. z o.o., w związku z podpisaniem umowy z Generalnym Wykonawcą firmą Erbud S.A., rozpoczyna kolejną inwestycję - budynek mieszkalny przy ul. Dożynkowej we Wrocławiu.
Adres: ul. Dożynkowa, Wrocław
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych, w tym: kotłowni, instalacji gazowej, grzewczej, hydrantowej, wodociągowej, kanalizacyjnej, deszczowej, instalacji wentylacji oraz białego montażu.

Inwestor: Longbridge Future Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: Erbud S.A.
Termin rozpoczęcia: czerwiec 2016
Planowany termin zakończenia: wrzesień 2016r.

Nowe zlecenie na dostawę i montaż systemu klimatyzacji Multisplit w Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień!
Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Hotel & Medi - SPA Biały Kamień w Świeradowie Zdroju obdarzył naszą firmę zaufaniem. Tym razem przedmiotem umowy jest dostawa i montaż systemu klimatyzacji Multisplit. 

Kolejne trzy projekty zrealizowane!

Informujemy także, że wraz z końcem kwietnia, maja oraz lipca b.r. zakończyliśmy prace przy obiektach THERMOPATCH, Retail Park Galeria Leszno oraz ZOL we Wrocławiu.
Ponizej szczegółowe informacje zrealizowanych inwestycji:

THERMOPATCH - budowa budynku produkcyjno - magazynowego z częścią biurowo - socjalną  
Adres: działka 18/3, obręb Oporów, Wrocław
Zakres: instalacja wentylacji i klimatyzacji, instalacja gazu

Inwestor: Thermopatch Polska Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: Elsana Sp. z o.o.
Termin rozpoczęcia: styczeń 2016r.
Termin zakończenia: kwiecień 2016r.

LESZNO - RETAIL PARK - budowa budynku handlowego Galerii Leszno
Adres: Al. Konstytucji 3 Maja, 64-100 Leszno
Zakres: instalacja wentylacji i klimatyzacji, instalacja wodno - kanalizacyjna, instalacja hydrantowa, instalacja kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej, instalacja grzewcza, instalacja wody lodowej, ciepło technologiczne

Inwestor: Multi Poland Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: Erbud S.A.
Termin rozpoczęcia: styczeń 2016r.
Termin zakończenia: maj 2016r.

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO - LECZNICZY (ZOL) we Wrocławiu
Adres: ul. Dyrekcyjna 5-7, 50 - 417 Wrocław
Zakres: instalacja centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i klimatyzacji, instalacja wodna, instalacja kanalizacji wewnętrznej, instalacja wentylacji, instalacja p.poż, biały monta
ż
Inwestor: MD NURSING (POLAND) SP. Z O.O.
Generalny Wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo S.A.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2015r.   
Termin zakończenia: lipiec 2016r.               

 
10-lecie Eltechma Instalacje Sp. z o.o.
17.09.2013 roku ELTECHMA INSTALACJE Sp. z o.o. obchodziła jubileuszową rocznicę związaną z dziesięcioleciem firmy.
W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania sukcesu Spółki, a w szczególności każdemu z naszych Klientów. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i pomoc w rozwoju Firmy.

 
Nowa strona internetowa
Uruchomiliśmy nową stronę internetową, na której mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. W dziale "realizacje" można znaleźć najciekawsze projekty, które zrealizowaliśmy wraz z dokumentacją fotograficzną.

 
« 1 2


 
 

Start  |  O nas  |  Oferta  |  Aktualności  |  Realizacje  |  Certyfikaty  |  Kariera  |  Kontakt © Eltechma Instalacje 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio