instalacje sanitarne wrocław
 
 
 AKTUALNOŚCI 

Trzy nowe inwestycje we Wrocławiu z naszym udziałem!

Na horyzoncie już końcówka roku 2018, ale nasza firma tempa nie zwalnia  - podpisaliśmy kolejne 3 umowy na realizacje inwestycji i wszystkie mają miejsce we Wrocławiu.

Pierwszą z nich jest wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji w trzech budynkach jednorodzinnych na osiedlu WYSOKA NOWA w Wysokiej. Jest to już druga budowa realizowana na zlecenie firmy C.L.A. – Invest Sp. z o.o.

Dnia 12.11.2018r. rozpoczęliśmy również aranżację biurową PARKTEL w budynku AWARD BUSINES Park przy ul. Zwycięskiej 45 we Wrocławiu. W zakres umowy wchodzą nie tylko instalacje sanitarne, ale również instalacje elektryczne i teletechniczne oraz prace budowlane.

Ostatnią z inwestycji z naszym udziałem jest budowa budynku biurowo – usługowego wraz z halą magazynową dla firmy Lapp Kabel z Biskupic Podgórnych. Ta realizacja szczególnie nas cieszy, ponieważ na przełomie 2013 i 2014 roku mieliśmy przyjemność wykonywać pierwszą z hal Lapp Kabla. Teraz po sfinalizowaniu negocjacji przystąpiliśmy do wykonywania kanalizacji podposadzkowej, a zgodnie z umową i zakresem zrealizujemy jeszcze pozostałe instalacje sanitarne. Zakończenie prac zaplanowane jest na maj 2019r. 
15- lecie firmy Eltechma Instalacje Sp. z o.o.!
15 września 2018r. nasza firma obchodziła jubileusz 15-lecia swojej działalności.

Pragniemy podziękować wszystkim Partnerom, Klientom, Firmom z nami współpracującym za okazane zaufanie i wypracowane relacje biznesowe.

Pracownicy i Zarząd firmy uczcili ten dzień w sposób wyjątkowy.
Wyjątkowy był również jubileuszowy tort z firmowym logo.

    


 
Budowa w generalnym wykonawstwie hali produkcyjno-magazynowej przy ul. Rogowskiej we Wrocławiu!

Kilkakrotnie podkreślaliśmy, jak istotna jest dla nas współpraca z Inwestorami, którzy do nas powracają, aby realizować kolejne inwestycje. Jedną z firm, z którą współpracujemy od wielu lat i która niezmienne obdarza nas zaufaniem jest firma PHU „Hala Strzegomska” ZPCHR E. Korczak, dla której tym razem budujemy halę produkcyjno-magazynową z częścią biurową.

Roboty realizowane są przez naszą firmę w generalnym wykonawstwie, w pełnym zakresie z zamiennym projektem pozwoleniem na budowę i pozwoleniem na użytkowanie.

Efekty prac już są widoczne. Do wykonania pozostał montaż obudowy hali i dachu, montaż stolarki i ślusarki oraz wykonanie wszystkich instalacji sanitarnych i elektrycznych. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na luty 2019 r. z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie do dnia 30 kwietnia 2019 r.

      

      


 
Pełen pracy i optymizmu II kwartał roku 2018

Już po raz drugi firma Eltechma Instalacje prowadzi roboty budowlane w budynku Sky Tower. Pierwszą ze zrealizowanych umów było wykonanie prac instalacyjnych dla Szkoły Tańca "Egurrola Dance Studio" (rok 2017, dla firmy CDC Group Sp. z o.o.). Obecnie trwają prace na bezpośrednie zlecenie Sky Tower, polegające na dostosowaniu powierzchni pod nowo powstałą klinikę leczenia bólu.
Szczegóły kontraktu:

Adres: Sky Tower, Wrocław
Zakres: prace budowlane, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, instalacje niskoprądowe.
Inwestor: SKY TOWER S.A.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2018r.
Termin zakończenia: sierpień 2018r.

Jednocześnie finalizujemy rozmowy dotyczące udziału naszej firmy przy budowie Planet Cinema w Galerii Platan w Zabrzu w zakresie instalacji sanitarnych.


 
Budująca wizja na rok 2018

Planowanie roku rozwoju i sukcesu jest tematem wielu konferencji oraz szkoleń. Podobnie poważnie do zagadnienia podchodzi cała firma Eltechma Instalacje, przekładając wizje na konkretne działania i tym samym przyczyniając się do pozyskiwania nowych i ciekawych kontraktów.

Liczba 8, symbol nieskończoności i doskonałości, niech w przypadku działalności naszej firmy w roku 2018 oznacza niekończącą się dobrą passę i terminowe zakończenie umów. Doskonałe niech pozostają natomiast relacje z naszymi partnerami biznesowymi, dostawcami i klientami indywidualnymi.

Potwierdzeniem powyższego jest rozpoczęcie prac instalacyjnych w kompleksie wypoczynkowym Lake Hill Resort&SPA w Sosnówce.

Poniżej szczegóły kontraktu:

Adres: gmina Podgórzyn, miejscowość Sosnówka
Zakres:  instalacja wentylacji i klimatyzacji.
Generalny Wykonawca: Erbud S.A.
Termin rozpoczęcia: grudzień 2017 r.

Termin zakończenia: lipiec 2018 r.


 
II połowa 2017

Jak co roku, końcówka grudnia jest idealnym czasem podsumowań. Do tegorocznych sukcesów możemy z pewnością zaliczyć kolejne zrealizowane projekty. Są to Szkoła Tańca "Egurrola Dance Studio" we Wrocławiu, Galeria Quick Park w Oławie oraz OH Kino na tym samym obiekcie.
Poniżej szczegółowe informacje dotyczące zakończonych realizacji.

SZKOŁA TAŃCA "EGURROLA DANCE STUDIO" WE WROCŁAWIU
Adres: miejscowość Wrocław, budynek Sky Tower
Zakres: wykonanie instalacji mechaniczno- sanitarnej (instalacja wodociągowa wraz z białym montazem, kanalizacyjna, c.o., hydrantowa, wentylacyjna oraz klimatyzacyjna) 
Inwestor: SKY TOWER S.A.
Generalny Wykonawca: CDC Group Sp. z o.o.
Termin rozpoczęcia: marzec 2017r.
Termin zakończenia: lipiec 2017r.


CENTRUM HANDLOWE QUICK PARK W OŁAWIE 
Adres: miejscowość Oława
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych 
Inwestor:  REAL2B Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: Zakład budowlano- remontowy "Budrem" 
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2017r.
Termin zakończenia: grudzień 2017r.

OH KINO W CENTRUM HANDLOWYM QUICK PARK W OŁAWIE 
Adres: miejscowość Oława
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych - wentylacja i klimatyzacja,  instalacje wodno- kanalizacyjne oraz hydrantowe
Inwestor: OH KINO POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
Generalny Wykonawca: AMB Group Polska Sp. z o.o.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2017r.
Termin zakończenia: grudzień 2017r. 

NOWE PROJEKTY! Hard Rock Cafe we Wrocławiu, Kompleks wypoczynkowy Lake Hill Resort& SPA w Sosnówce oraz Kino w Sławnie.

III kwartał 2017 roku przyniósł nam kolejne zlecenia, w związku z czym początek 2018 roku zapowiada się bardzo pracowicie. 
Aktualnie we współpracy z firmą CDC Group Sp. z o.o. realizujemy zlecenie na wykonanie instalacji sanitarnych w kaminicy Rynek 25, na potrzeby restauracji Hard Rock Cafe. 
Kolejny raz zawarliśmy współpracę z firmą ERBUD S.A. - tym razem przedmiotem zlecenia jest kompleks wypoczynkowy Lake Hill Resort&SPA w Sosnówce. Prace budowlane ruszają już niebawem.
Realizowany jest równiez montaz wentylacji i kliamtyzacji na potrzeby sali kinowej w Sławieńskim Domu Kultury. 


 
Nie samą pracą człowiek żyje
Jak wiadomo nie od dziś, cała nasza ekipa wspiera sportowe poczynania badmintonisty - Pawła Prądzińskiego. W tym roku mamy wiele powodów do dumy. Zawodnik w parze z Janem Rudzińskim zostali m.in. brązowymi medalistami Mistrzostw Polski Elity! Nie jest to jedyne osiągnięcie tej pary deblowej - zostali także zwycięzcami międzynarodowych Mistrzostw Islandii. Wywalczyli również udział w Mistrzostwach Świata w Glasgow. Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa! 

 
 

My również możemy pochwalić się sukcesem sportowym. Drużyna podwykonawców z udziałem przedstawiecieli naszej firmy  pokonała zespół firmy ERBUD S.A. podczas meczu piłki nożnej.

 
I połowa 2017
Kolejne realizacje projektów zakończone sukcesem!
Początek 2017 roku dla naszej firmy z pewnością należał do bardzo intensywnych. Z sukcesem zakończyliśmy realizację aż 5 projektów! Są to: rozbudowa budynku stacji obsługi samochodów ciężarowych w salonie samochodowym MERCEDES, przebudowa Hali WH7 dla potrzeb produkcji komponentów polimerowych w Modlniczce k. Krakowa, budowa instalacji wewnętrznych w nowopowstającym budynku biurowym przy hali magazynowej w miejscowości Modlniczka, kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych w budynku mieszkalnym przy ul. Dożynkowej we Wrocławiu oraz w OH Kinie w Centrum Handlowym Quick Park w Mysłowicach. Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji poniżej.

SALON SAMOCHODOWY MERCEDES- PIETRZYKOWICE
Adres: gmina Kąty Wrocławskie, obręb Baranowice 
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych wewnętrznych i elektrycznych, łącznie z modernizacją kotłowni.
Generalny Wykonawca: Erbud S.A.
Termin rozpoczęcia: listopad 2016r.
Termin zakończenia: luty 2017r.

HALA WH7 w Modlniczce k. Krakowa
Adres: gmina Wielka Wieś, miejscowość Modlniczka
Zakres: wykonanie instalacji wentylacji, wod.- kan. z białym montażem, hydrantowej, ogrzewania oraz klimatyzacji
Generalny Wykonawca: Ekosystem
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2016r.
Termin zakończenia: marzec 2017r.

BUDYNEK BIUROWY PRZY HALI WH7 w Modlniczce k. Krakowa
Adres: gmina Wielka Wieś, miejscowość Modlniczka
Zakres: wykonanie instalacji wentylacji, co.o w kotłownią, wod.- kan. z białym montażem, hydrantowej, gazowej oraz odwodnienia dachu.
Generalny Wykonawca: Ekosystem
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2016r.
Termin zakończenia: styczeń 2017r.


BUDYNEK MIESZKALNY - UL. DOŻYNKOWA
Adres: miejscowość Wrocław
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych w tym: kotłowni, instalacji gazowej z systemem detekcji gazu, instalacji grzewczej, instalacji hydrantowej, wodociągowej, kanalizacyjnej, deszczowej, wentylacji, instalacji detekcji gazu CO w garażu oraz białego montażu w pomieszczeniu technicznym.
Inwestor: Longbridge Future Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: Erbud
Termin rozpoczęcia: czerwiec 2016r.
Termin zakończenia: luty 2017r.

OH KINO W CENTRUM HANDLOWYM QP W MYSŁOWICACH 
Adres: miejscowość Mysłowice
Zakres: kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz wod.- kan.
Inwestor: OH Kino Mysłowice Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: AMB Group Polska Sp. z o.o.
Termin rozpoczęcia: lipiec 2016r.
Termin zakończenia: grudzień 2016r.


Nowe projekty: Szkoła tańca w Sky Tower we Wrocławiu, Galeria QP w Oławie oraz wielosalowy kompleks kinowy na tym samym obiekcie

Eltechma Instalacje Sp. z o.o. podpisała umowę z firmą CDC Group Sp. z o.o. na wykonanie instalacji mechaniczno- sanitarnych w ramach dostosowania lokalu na potrzeby nowopowstałej szkoły tańca w budynku Sky Tower we Wrocławiu.

Kolejnym otrzymanym zleceniem jest budowa Galerii Quick Park w Oławie. Zleceniodawcą jest firma IPID Sp. z o.o. Jednocześnie podpisaliśmy umowę z firmą AMB Group Polska Sp. z o.o. na realizację wykonania instalacji sanitarnych na potrzeby wielosalowego kompleksu kinowego we wspomnianym wcześniej obiekcie handlowo- usługowym w Oławie. W związku z tym, że jest to kolejne zlecenie realizowane z firmą AMB, mamy nadzieję, że i tym razem współpraca przebiegnie pomyślnie. 
1 2 »


 
 

Start  |  O nas  |  Oferta  |  Aktualności  |  Realizacje  |  Certyfikaty  |  Kariera  |  Kontakt © Eltechma Instalacje 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio